12/03/23

Урок- реквієм

 ..Історія нас горем вчить,

Щоб не забулось незабутнє.
Бо там, де пам"ять не мовчить,
Там щастям повниться майбутнє.
Урок- реквієм з вшанування пам'яті жертв голодомору «Бо там, де пам'ять , не мовчать..." у 3 класі ОЗ "Твіржанський ЗЗСО І-ІІІст. - ЗДО» (директор Іванна ЩЕРБАТА, класний керівник Ольга МОЧЕРАД)


Немає коментарів:

Дописати коментар

🎓✨ «МАЙБУТНЄ В КОЛЬОРАХ ПЕРЕМОГИ»

  Є дні, коли слова мають звучати не швидко, а глибоко. Є миті, коли потрібно не просто сказати — а відчути. Є свята, які починаються не з г...