Краще
один раз побачити.. та ще й на великому екрані! Учні 10-Б класу ОЗ
«Твіржанський ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО» разом із класним керівником
Солодкевич Оксаною побували на славнозвісному фільмі «Довбуш» ![]()
Погода і тривога не завадили гарним емоціям та враженням, які всі отримали під час подорожі до нашого Львова! ![]()
11/20/23
Екскурсія учнів опорного закладу
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
🎓✨ «МАЙБУТНЄ В КОЛЬОРАХ ПЕРЕМОГИ»
Є дні, коли слова мають звучати не швидко, а глибоко. Є миті, коли потрібно не просто сказати — а відчути. Є свята, які починаються не з г...

Немає коментарів:
Дописати коментар