11/20/23

Екскурсія учнів опорного закладу

 Краще один раз побачити.. та ще й на великому екрані! Учні 10-Б класу ОЗ «Твіржанський ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО» разом із класним керівником Солодкевич Оксаною побували на славнозвісному фільмі «Довбуш» 💙💛 Погода і тривога не завадили гарним емоціям та враженням, які всі отримали під час подорожі до нашого Львова! 🥰



Немає коментарів:

Дописати коментар

🎓✨ «МАЙБУТНЄ В КОЛЬОРАХ ПЕРЕМОГИ»

  Є дні, коли слова мають звучати не швидко, а глибоко. Є миті, коли потрібно не просто сказати — а відчути. Є свята, які починаються не з г...