9/25/23

Чудовий подарунок!

 Чудовий подарунок на початку навчального року - новий автобус для підвозу здобувачів освіти ОЗ "Твіржанський ЗЗСО І-ІІІст-ЗДО ". Щиро дякуємо Мостиській міській раді, яка спільно з Львівською обласною військовою адміністрацією закупила автобус за кошти освітньої субвенції з державного бюджету на засадах співфінансування. Нагадаємо, що на початку повномасштабної війни попередній школярик було передано на потреби ЗСУ. Тепер учні та вихованці нашого освітнього закладу будуть забезпечені доїздом. Віримо у Збройні сили та молимося за перемогу!


 

Немає коментарів:

Дописати коментар

🎓✨ «МАЙБУТНЄ В КОЛЬОРАХ ПЕРЕМОГИ»

  Є дні, коли слова мають звучати не швидко, а глибоко. Є миті, коли потрібно не просто сказати — а відчути. Є свята, які починаються не з г...