5/27/23

"Освіта під час війни".

 

Сьогодні,22 травня,мала чудову нагоду взяти участь у панельній дискусії "Освіта під час 
 війни".Змістовний захід, фахові спікери, цікаві кейси для роботи в сучасній освіті.
В умовах повномасштабного вторгнення перед освітою постали безпрецедентні виклики,на які реагувати потрібно було не роздумуючи.Пишаємось злагодженою роботою колективу нашого закладу та директором І.С.ЩЕРБАТОЮ,яка ще з часів пандемії особисто докладала максимум зусиль,щоб забезпечити повністю очне навчання. Це,звичайно,допомогло уникнути суттєвих освітніх втрат.До речі, як довідались із результатів проведених досліджень, які презентували в рамках заходу,лише одиницям ЗЗСО І-ІІІст. вдалось організувати заняття офлайн,здебільшого - це змішане або навчання онлайн. Робимо усе,що можемо,на своєму освітньому фронті,аби виховати свідоме та розумне покоління.

 

Немає коментарів:

Дописати коментар

🎓✨ «МАЙБУТНЄ В КОЛЬОРАХ ПЕРЕМОГИ»

  Є дні, коли слова мають звучати не швидко, а глибоко. Є миті, коли потрібно не просто сказати — а відчути. Є свята, які починаються не з г...