10/21/22

Старлінк для ЗСУ від ОЗ "Твіржанський ЗЗСО І-ІІІст -ЗДО" !!!

 Старлінк для ЗСУ від ОЗ "Твіржанський ЗЗСО І-ІІІст -ЗДО" !!! Таку крутезну новину нам повідомив Олег Гіс, депутат Мостиської міської ради. Не лише повідомив, але й завітав до закладу з начальницею відділу освіти, молоді та спорту Мостиської міської ради п. Надією Гнатовською, аби показати нашим учням та передати його з порогу закладу військовим. Переповнюють емоції від того, що зібрані нами у вересні кошти волонтери вже в жовтні долучили до купівлі інтерактивного пристрою. Упевнені, що нашим воякам знадобиться. З такою активною громадською позицією все буде Україна!!!


 

Немає коментарів:

Дописати коментар

🎓✨ «МАЙБУТНЄ В КОЛЬОРАХ ПЕРЕМОГИ»

  Є дні, коли слова мають звучати не швидко, а глибоко. Є миті, коли потрібно не просто сказати — а відчути. Є свята, які починаються не з г...