12/14/21

«16 днів проти насильства»

 

У рамках щорічної акції «16 днів проти насильства» та з метою відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у опорному закладі «ТВІРЖАНСЬКИЙ ЗЗСО I-III ст.- ЗДО»(директорка Щербата І.С) соціальним педагогом Макар О.І та практичним психологом Семенишин М.І. Проведено заходи, метою яких було сформувати у підлітків розуміння власної відповідальності за ризик інфікування ВІЛ та СНІД; систематизувати знання про шляхи передачі ВІЛ; навчити оцінювати конкретні ситуації; сформувати вміння підлітків робити усвідомлений вибір на користь здорового способу життя.
 

 

Немає коментарів:

Дописати коментар

🎓✨ «МАЙБУТНЄ В КОЛЬОРАХ ПЕРЕМОГИ»

  Є дні, коли слова мають звучати не швидко, а глибоко. Є миті, коли потрібно не просто сказати — а відчути. Є свята, які починаються не з г...