12/13/19

"16 днів проти насильства"


Участь в обласному конкурсі малюнків, організованому Департаментом соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації в рамках акції "16 днів проти насильства" ( учениця 9 класу Приймак Анастасія, робота під назвою "Не ображай! Не треба...";
координатор - соціальний педагог закладу Гридова Т.Т..) А також, підготовка тематичного соціального відео учнями 8 класу закладу, які відвідують заняття медіагуртка "Інформаційний Всесвіт"( координатор - учителька інформатики Солодкевич О.А.)


Немає коментарів:

Дописати коментар

🎓✨ «МАЙБУТНЄ В КОЛЬОРАХ ПЕРЕМОГИ»

  Є дні, коли слова мають звучати не швидко, а глибоко. Є миті, коли потрібно не просто сказати — а відчути. Є свята, які починаються не з г...