12/14/18

" Пташина їдальня"

 Ми завчасно, як годиться, 
ледь упав легкий сніжок,
змайстрували годівницю
на зимівлю для пташок.
Холодно, випало багато снігу. Скрутно стало пташкам, що зимують у нас. Але не холодно нашим пернатим друзям на території ОЗ "Твіржанський ЗЗСО I-III ст.-ЗДО".
В рамках проекту " Пташина їдальня" другокласники з допомогою своїх батьків виготовили годівнички. На уроці природознавства разом зі своєю вчителькою Мочерад О.М. розвісили їх на деревах. Смачного вам, пташки!

Немає коментарів:

Дописати коментар

🎓✨ «МАЙБУТНЄ В КОЛЬОРАХ ПЕРЕМОГИ»

  Є дні, коли слова мають звучати не швидко, а глибоко. Є миті, коли потрібно не просто сказати — а відчути. Є свята, які починаються не з г...