10/18/18
"Християнські цінності у формуванні особистості"
Випала нагода взяти участь у формаційному вишколі "Християнські цінності
у формуванні особистості", який провела зі заступниками з виховної
роботи, педагогами-організаторами та вчителями основ християнської етики
голова комісії освіти і виховання Самбірсько-Дрогобицької єпархії
Войтко Л.С. Координатором в організації зустрічі була методист відділу
освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мостиської міської ради
Андраш Г.І. Направду пізнавально, духовно та просто про найважливіші
аспекти виховання.
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
🎓✨ «МАЙБУТНЄ В КОЛЬОРАХ ПЕРЕМОГИ»
Є дні, коли слова мають звучати не швидко, а глибоко. Є миті, коли потрібно не просто сказати — а відчути. Є свята, які починаються не з г...

Немає коментарів:
Дописати коментар